מי אני?

נעים להכיר, אני חפציה.

אוהבת לעשות דברים יוצאים מן הכלל, ואם זה חדשני, ויזואלי וטכנולוגי – אז בכלל. כיף לי לעזור לבעל עסק לגלות שתחום טכנולוגי שנראה לו כמו כאב ראש כביר ומסובך – הוא דווקא כייפי!

בניית אתרים מחברת הרבה אהבות שלי. ליצור משהו יפה, עדכני ומתאים במדוייק, ואז להציץ מאחורי הקלעים את הגרפים משתפרים ומתמלאים ולקוחות נכנסים ומתרשמים מהיכולת, מהידע ומהמקצועיות של העסק. עבודה עם עצמאים מוכשרים עם אנרגיה שממלאים אותי בהשראה.

במהלך העשייה מול בעלי עסק, בניתי צ'קליסטים ומסלולי פעולה מסודרים ומכוונים, שעוזרים לברר ציפיות, לרכז חומרים ולקדם את תהליך הבניה באופן ברור. ממש כמו צעדים על גבי לוח משחק.

גיליתי גם כמה 'נחשים' שעלולים לשבש ולהפריע למטרה. בהם נטפל ללא רחם ובלי מורא!

1
ימים לבניית אתר
1
שנות ניסיון
1
אתרים באוויר

השאיפה שלי

להגיע איתך צעד צעד עד למטרה – נוכחות דיגיטלית מקצועית, מכבדת ובהירה, שמציגה את העסק הכי נכון שאפשר. 

אני רוצה לחסוך לך ספקות והתברברויות, ולהציע לך פתרונות יצירתיים מתוך הידע הרחב שלי בתחום הטכנולוגיה. אני לומדת המון ומתעדכנת בטרנדים ובכלים הכי חדשים. אני גם יודעת לסנן ולהציע לך רק את מה שבאמת מועיל.

חשוב לי מאוד להיות הוגנת ושקופה, לתת לך מידע מלא ומובן כדי שתקבלי החלטות מושכלות לטובת העסק וצרכיו. אני לא מגבילה אותך וכשהמשימה מושלמת – האתר הוא נכס דיגיטלי שלך וכל מרכיביו ברשותך. לאורך הדרך אני נותנת הדרכה וגישה לסרטוני הדגמה, כדי שתוכלי לתפעל באופן עצמאי את האתר. 

רוצים להכיר אישית?

חפציה בן ארצי, 35. נשואה לעמנואל ואמא לתשעה. עובדת גם במשרד החינוך ומתעסקת הרבה בשילוב חדשנות ותקשוב בחינוך. 

בנושאי תקשוב אפשר לקרוא אותי גם בדף "חולמים תקשוב" ובפרויקט "מימורה". אני עונה על מלא שאלות בנושאי טכנולוגיה, גם ב"קוורה" (חדש, בעברית!). הפקתי יומני שנה לרכזי תקשוב ומקדמת אוריינות טכנולוגית בעזרת טיפ תקשוב שנשלח לתפוצה שלי. 

בניית אתרים ממלאת אותי סיפוק מיוחד, כי רואים את העשייה מתממשת ומקבלת צורה מול העיניים.