כיף לשחק
בבניית האתר שלך

מערכת פשוטה ומהירה

בונים לכם על גבי וורדפרס, המערכת הכי פופולרית בעולם, עם תוסף אלמנטור המשוכלל שיאפשר לכם לטפל ולעדכן את האתר החדש שלכם בקלות -גם בלעדינו.

הכלים הכי מעודכנים

חיבור למערכות ניתוח נתונים, דיוור, קידום ועוד. סט מגוון של מרכיבי אתר: גלריות, בלוג, המלצות, תבניות לדפי נחיתה, טפסים, פופ-אפ, קריאה לפעולה, ואפשרויות עיצוב אינסופיות. רק תדמיינו.

אפשר להתאים כל פרט

ללא תלות בתבנית, האתר שלך חופשי לגמרי להרכבה. אפשר לחבר את חלקי האתר בכל סדר שרוצים, לשחק בצבעים ובגדלים, ולהגשים את מה שיש לכם בראש

מאמרים שיסבירו בקיצור ובפשטות את כל מה שצריך בעצם לדעת...

בחירת תמונות לאתר

תמונות הן אחד המימדים היותר חשובים באתר שלך. הן מעבירות המון מסרים ומידע, ויש להעניק להן תשומת לב. בדרך כלל נשתמש בדף הבית ובדפים מרכזיים

קראו עוד »

דומיין

מה זה דומיין? דומיין הוא הכתובת המיוחדת של האתר. הדומיין מופיע בשורת הכתובת – הURL של האתר. כל הדפים באתר הם דפים בתוך אותו דומיין.

קראו עוד »

תרצו לכתוב לי משהו?

מי אני?

חפציה בן ארצי, מתקשבת כל מה שאפשר סביבי. אחרי שנים של בניית אתרים בפלטפורמות שונות, עברתי לדבר האמיתי – וכעת אני מציעה שירות של בניית אתרים ייעודיים לעסקים ולאנשים בהתאמה אישית מלאה. רק בוורדפרס.

חדשנות, חשיבה מקורית ויצירתיות הם כוחות שמניעים אותי וממלאים אותי בסיפוק. אוהבת לעצב ולהציג תוכן באופן ויזואלי. העוצמה של העשייה בעולם הוירטואלי מרתקת בעיני… אני אוספת כל הזמן כלים לאוטומטציה, לעיצוב ולתקשורת ומוצאת איפה הם משרתים אותי ואת הלקוחות שלי הכי טוב.